Ďalšie zlacnené hry: EA a Steam

Okrem spoločnosti Gameloft dnes ráno spustilo akciu na svoje hry aj vydavateľstvo EA Games. Herný gigant zľavil desiatky hier pre iPhone a iPad na 79 centov. V ponuke nájdete elektronické verzie stolných hier, oficiálne športové hry alebo ságy známe aj z iných platforiem.

Nielen majitelia iPhonov a iPadov však majú dôvod na radosť. Za zaujímavé ceny si môžete nakúpiť aj hry na Mac cez populárny elektronický obchod Steam. V akcii, ktorú Steam spustil včera večer sú zapojené viaceré hry od Valve a iných vývojárov.

## Hry od EA pre iPhone a iPod touch

Hry od EA pre iPad

Hry na Steame na Mac

Akcia na Steame potrvá až do 10. júla. Každý deň počas nej budú zlacnené iné tituly, ich aktuálny zoznam je uverejnený na titulnej stránke Steamu, množstvo hier je zlacnené počas celého trvania akcie. Za menej si môžete kúpiť napríklad:

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.