Comic Life for iPad – tvorba atraktívnych komiksov už aj na iPade

Majitelia najmä starších Intel Macov zrejme poznajú aplikáciu Comic Life. Kedysi bola totiž súčasťou štandardnej softvérovej výbavy každého nového Macu. V duchu aplikácií ako napríklad iWeb umožňovala veľmi jednoduchú a efektnú tvorbu komiksov. V aplikácii nájdete množstvo rôznych hotových tém, do ktorých stačí pridať vlastné obrázky, text do bublín a profesionálne vyzerajúci komiks je na svete.

Comic Life pre iPad Comic Life for iPad prináša toto všetko na váš iPad. Obsahuje všetky potrebné nástroje pre vytváranie a zdieľanie komiksov – rôzne témy, filtre pre obrázky, jednoduché umiestňovanie prvkov. Samozrejmosťou je plná kontrola nad dizajnom – či už ide o typ písma, farby, tvary bublín a podobne. Nechýbajú ani automatické tvary, ktoré sa prispôsobujú vášmu textu. Hotový komiks môžete zdieľať cez Facebook, e-mail alebo na ďalší iPad, k dispozícii je aj tlač cez AirPrint.

V rámci uvádzacej akcie je Comic Life pre iPad v App Store dostupný v cene 5,99 EUR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.