Blesk a fotoaparát budú zrejme v iPhone 5 ďalej od seba

Taiwanské stránky Apple.pro sú opäť raz zdrojom špekulácií ohľadom budúcej generácie zariadenia od Apple. Údajne disponujú súčiastkami fotoaparátu, ktorý má byť použitý v iPhone 5. Hlavným a na prvý pohľad zrejmým rozdielom súčiastky fotoaparátu pre zadnú stranu iPhonu 5 je chýbajúci blesk. Nakoľko úplné vynechanie blesku do úvahy zrejme neprichádza, ostáva len usúdiť, že bude od optiky fotoaparátu viac vzdialený.

iPhone 5 oddelený blesk Nezávisle od toho na čínskych stránkach Alibaba, ktoré už v minulosti boli miestom, kde sa predčasne objavili puzdra pre iPhone, pribudli puzdra pre „iPhone 5G“. Tie majú na zadnej strane hneď dva otvory v opačných rohoch iPhonu. Malé kozmetické zmeny by boli v súlade s niektorými špekuláciami, podľa ktorých by nemal iPhone 5 priniesť žiadne dramatické zmeny dizajnu. Na druhej strane sa často spomínala aj možnosť väčšieho displeja, ktorý by mal zaberať celú plochu až po úplný okraj.

iPhone 5 puzdro zadná strana

Aj keď vzdialený blesk by z hľadiska dizajnu nebol žiadnym problémom, je otázne, aký by mal vplyv na samotné fotografie. Je totiž možné, že by za istých okolností vytváral nežiadúce bočné tiene.

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend