Biely iPhone 4 predsa len bude, aspoň podľa informácií v inventároch

Už sa zdalo, že biely iPhone 4 nikdy neuzrie svetlo sveta a s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme bielu verziu až v budúcej generácii, no podľa najnovších informácií by mohol byť dostupný omnoho skôr. Biele iPhony 4 sa totiž objavili v inventároch veľkej obchodnej siete Best Buy. Je pri nich uvedený aj dátum naskladnenia – 27. februára 2011.

iPhone 4 v inventári obchodov  

Biely iPhone 4 v inventári Best Buy, Zdroj: MacRumors

Okrem Best Buy boli informácie o bielom iPhone 4 objavené aj v inventári nemeckej pobočky mobilného operátora Vodafone. Samozrejme, informácie v systémoch týchto spoločností nie sú záväzné, avšak skúsenosť z minulosti dokazuje, že práve takéto úniky informácií boli často potvrdené samotným predstavením noviniek Applom. Apple v zatiaľ poslednej tlačovej správe uviedol, že biely iPhone 4 bude dostupný na jar 2011.

iPhone 4 v inventári obchodov  

Biely iPhone 4 v inventári nemeckého Vodafone, Zdroj: Engadget

Ako to s bielym iPhonom 4 nakoniec dopadne a či ho vôbec niekedy uvidíme, ukáže až čas. Je celkom možné, že bude predstavený spolu s novou generáciou iPadu. Polemizovať sa však dá aj o tom, či by ešte pre biely iPhone 4 bol dostatočný trh. Tí, ktorí si nekúpili radšej čierny iPhone 4 už v mnohých prípadoch radšej počkajú na „iPhone 5“.

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend