Autorizovaný životopis Steva Jobsa od autora bestsellerov už v roku 2012

Fanúšikom Applu a najmä Steva Jobsa sú určite známe knihy ako napríklad Inside Steve’s brain (Jak myslí Steve Jobs, Leander Kahney) alebo iCon (Jeffrey Young a William Simon), ktoré sa zaoberajú životom Stevea Jobsa. Okrem kníh je k dispozícii aj množstvo dokumentárnych filmov a aj celé internetové servery zamerané výlučne na život S. Jobsa. Ich spoločným menovateľom však je, že žiaden z týchto životopisov nebol autorizovaný Stevom Jobsom. Zdrojom informácií preto boli ľudia z užšieho či širšieho kruhu jeho známych, priateľov a bývalých kolegov. Kniha od Waltera Isaacsona, „iSteve: The Book of Jobs“, však bude výnimkou. Pôjde totiž o prvý S. Jobsom autorizovaný životopis.

Steve Jobs a Steve Wozniak

Zľava Steve Wozniak a Steve Jobs v roku 1976, Zdroj: Engadget

Walter Isaacson na knihe pracuje už od roku 2009, vydaná by mala byť niekedy začiatkom roku 2012. Jej obsah bude tvorený rozhovormi so Stevom Jobsom, jeho rodinou, kolegami a konkurenciou. Isaacson je známym autorom životopisov osobností ako Albert Einstein alebo Benjami Franklin, ktoré sa stali bestsellermi.

komentáre
  1. Na knihu sa tesim. Ale uvahy, “preco prave teraz Steve Jobs autorizoval nejaky jeho zivotopis” mi nahanaju mraz po chrbte. Pevne dufam, ze to nie je preto, lebo… ani to nechcem napisat… Prajem Jobsovi este vela stastnych, zdravych a produktivnych rokov. Nic menej.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.