Apple vydal aktualizáciu pre internetový prehliadač Safari 5.1.2

img_1afaf85d7fa60771a1b2025b68b9cd059c74ef66753c0cd9bbf4718b1628f3c3

Prostredníctvom Software Update si môžete stiahnuť najnovšiu verziu Safari 5.1.2. Prináša rôzne opravy chýb a zlepšuje stabilitu, odstraňuje problém so zamŕzaním a nadmerným používaním pamäte, rieši problémy, ktoré mohli spôsobiť blikanie stránok na bielo a umožňuje zobrazovanie PDF súborov v rámci internetového obsahu. Okrem Software Update môžete na stiahnutie využiť aj oficiálne stránky podpory, kde nájdete aj ďalšie podrobnosti o aktualizácii. Aktualizácia má 38,7 MB na OS X Lion, 47,1 MB na Snow Leopard.

Viac článkov na tému

7 komentáre v archíve

 1. tomas píše:

  a hlavne potrebujeme restart :/

 2. Willo87 píše:

  na Lion ma 40,2MB.. prave ju taham..  :)

 3. Jablko píše:

  ja mam safari na windowse a som “rad” ze kazdy jeden uvedeny problem mi pravidelne nici zivot.No nikdy nevimenim safari za Nezmysli tipu Opera,IE, Mozila…Mozno tak za chorme..

 4. majdy píše:

  Zdá sa mi, že už je to lepšie, je rýchlejší a nazaťažuje tak HW ako prvá základná verzia v Lione, idem testovať a možno nakoniec dám prednosť pred chrome.

 5. Janko píše:

  Konečne!!

  Tento mesiac som musel nútene prejsť na Firefox z dôvodu neustáleho zamŕzania a padania Safari. Prestalo ma to baviť. Som zvedavý ako pôjde tento nový update.
  Myslím, že na vine bol flash. V Activity Monitor zaťaženie CPU často nad 100.

  Máte podobné skúsenosti?

 6. arp píše:

  pozdravujem, lebo mi teraz niektore stranky nejdu otvorit vobec.. nacitava to do prazdna s vysledkom failed to open page.. paradicka:)

 7. peto píše:

  a pre leopard nebude? uz ma nebavi stlacat cmd+Q kazdych 10 minut browsovania :-!

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia