Apple sa nebojí odmietnuť ani veľké herné štúdiá

Aj keď herné štúdio PopCap možno nepoznáte, určite ste už videli niektorú z ich populárnych hier ako Plants vs. Zombies, Bejeweled alebo Chuzzle. Práve títo vývojári spustili sesterské herné štúdio 4th & Battery, ktoré už vložilo do App Store svoj možno budúci hit, hru Unpleasant Horse. Radosť im však pokazil Apple, ktorý túto hru v schvaľovacom procese App Store odmietol s tým, že jej obsah je vhodný len pre dospelých. Ak teda chcú dostať Unpleasant Horse do App Store, budú zrejme musieť prispôsobiť jej obsah širšiemu (a mladšiemu) publiku.

Unpleasant Horse
komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.