Apple predčasne rozposlal uvítacie e-maily služby iCloud

welcomeicloud-prematureinvitation

Pripravovaná online služba od Apple, iCloud, bola v betaverzii prístupná vývojárom už od leta, no jej spustenie sa očakáva až po zajtrašom podujatí, kde bude predstavený aj nový iPhone. Samozrejme, nemalá časť podujatia bude venovaná predstavovaniu tejto služby a je možné, že verejnosti bude prístupná hneď po jeho skončení. Tak či onak, zatiaľ stále platí, že je dostupná len pre vývojárov. Vďaka omylu v Apple však už minimálne jeden používateľ dostal predčasne uvítací e-mail iCloudu. Okrem zbežného popisu obsahuje e-mail aj odkaz na stránky, kde má byť k dispozícii návod na nastavenie a spustenie služby. Keďže ešte iCloud spustený nebol, nefunguje ani spomínaný odkaz a stránky, na ktoré odkazuje, sa ešte na Apple serveroch nenachádzajú.

Vitajte v iCloude. Službe, ktorú sme ešte nespustili. Zdroj:  AppleInsider

Viac článkov na tému

6 komentáre v archíve

 1. Eten Cross píše:

  …nemyslím si, že išlo o omyl v Apple so zaslaním predčasného uvítacieho e-mailu, nakoľko Apple už min týždeň dovolil používať iCloud aj “nedeveloperským” AppleID. “Sam” obdržal e-mail na základe svojho prvého prihlásenia do iCloud tak ako všetci ostatní nedočkavci :) Dokonca od minulého týždňa (možno aj dlhšie) funguje už aj presun MobileMe via http://www.me.com/move na iCloud a všetko už beží bez problémov aj pre verejnosť :) (http://tinyurl.com/6emchze)

  A ako MobileMe user-a ma potešila kapacita 20 + 5 GB úložného priestoru na iCloud miesto štandardných 5 GB! :)

 2. tom píše:

  eten: kde sa da zaregistrovat do icloud bez develoer account?

 3. Eten Cross píše:

  Tom: na http://www.icloud.com sa prihlás pod Apple ID a Password, ktoré používaš v AppStore, a pustí ta “dnu” aj ked nie si developer… skúšal som to na troch mojich apple ID (z toho jedno MobileMe ID) a všetky mi prešli… 

 4. Daniel píše:

  @eten lenze ako to moze fungovat ked nie je na danom acc iOS 5 ?? pretoze skusal som to na 3ch acc a samozrejme kazde jedno mi vyhodilo ze nie je to mozne pretoze apple id neobsahuje iOS 5 =) ci uz id ktore sa uziva na store, alebo mobileme..

 5. detail píše:

  dá sa tam dostať, bez developer ID, ale len s Lionom, alebo iOS5 :/ :)

 6. j4r0 píše:

  Eten Cross, aku verziu Liona mas na compe?
  Mam Lion 10.7.1 a nepusti ma to. Zrejme to bude chciet 10.7.2 ktory je zatial ako Beta pre developerov

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia