Apple je podľa amerických zákazníkov už po ôsmy raz najlepšou značkou osobných počítačov z hľadiska spokojnosti

ASCI je skratka pre americký index spokojnosti zákazníkov, podľa ktorého sa každoročne hodnotí spokojnosť zákazníkov s výrobkami jednotlivých značiek a kategórií. Najnovšie výsledky z oblasti osobných počítačov umiestnili Apple na prvé miesto už ôsmy rok po sebe. Applu sa podarilo zvýšiť už aj tak vysoké skóre z minulého roku o jeden bod, zatiaľ čo najbližší konkurent, HP, má o deväť bodov menej. Len nedávno sme vás informovali o tom, že na základe spokojnosti zákazníkov je piaty rok po sebe na prvom mieste spomedzi smartfónov iPhone. Apple jednoducho vie ako na zákazníkov, a aj keď tieto údaje pochádzajú z USA, v ostatných kútoch sveta nebude situácia veľmi odlišná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.