Amazon Kindle pre Mac k dispozícii aj cez Mac App Store

Aplikácia pre čítanie elektronických kníh od Amazonu na Macu, Kindle for Mac, už dorazila aj do nedávno spusteného Mac App Store. Keďže zákazníci obchodu s elektronickými knihami od Amazonu si môžu svoje zakúpené knihy prečítať na Kindle, iOS, Androide, Blackberry, Windows Phone 7, Windowse alebo Macu, je len otázkou času, kedy bude musieť zareagovať aj Apple a predstaviť svoju aplikáciu iBooks aspoň pre Mac. V súčasnosti si totiž knihy kúpené cez obchod Applu môžete prečítať len cez iBooks na iPhone alebo iPade. Kindle je v slovenskom Mac App Store momentálne na siedmom mieste najsťahovanejších bezplatných aplikácií.

Kindle v Mac App Store
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.