Aj Santa používa Siri – nová reklama na iPhone 4S

img_1b493c48bc0b2b7a931139aec4750539e069962ca86d65aa77fcf63e67ef61b7

Do Vianoc už ostáva menej ako týždeň, no napriek tomu ešte mnohí z nás nemajú jasno v tom, čím potešiť svojich najbližších. Apple nám preto aj v najnovšej reklame pripomína iPhone 4S. Do popredia pritom dáva unikátneho inteligentného osobného asistenta Siri, ktorý zatiaľ nemá medzi ostatnými smartfónmi konkurenciu, aj keď sa na nej už pracuje. Namiesto bežných používateľov však Siri používa Santa. Vďaka iPhonu 4S si rýchlo zistí, ako sa dostať k deťom, aké počasie ho po ceste čaká a taktiež si v e-mailoch vyhľadá zoznam poslušných a neposlušných detí. Santa si prostredníctvom Siri vypočuje aj e-mail od svojej manželky, ktorá mu pripomína, aby to nepreháňal s koláčmi, ktoré ho v navštívených domácnostiach čakajú. Úplne nakoniec Santa zisťuje, koľko ho ešte čaká stretnutí – 3,7 miliardy.

 

Používate napriek absencii slovenčiny Siri na iPhone 4S aj vy? Na čo najčastejšie?

Viac článkov na tému

8 komentáre v archíve

 1. Amnart píše:

  takto kazit kuzlo vianoc, sialeni americania

 2. Buben píše:

  Siri najcastejsie vyuzivam na zapisanie poznamky, tel.cisla, ci nastavenie budika. je to ovela rychlejsie ako vyklikavat rucne. Dalej sa mi osvedcila pri ‘googleni’, aj tu je rychlejsie opytat sa Siri ako manualne zadavat hesla do vyhladavaca. Velka skoda, ze momentalne nepozna slovenske mapy, viem si velmi dobre predstavit ako vyhladava a navrhuje body zaujmu…
  inak s rozpoznavanim slov zatial spokojnost (pouzivam anglicku verziu).

 3. Iwan píše:

  zdalo sa mi to, alebo keď mi Siri odpovedala, tak svietilo jabĺčko na zadnom kryte?!?

 4. Pepo píše:

  Nezdalo sa ti to, naozaj kym hovoril pre Siri jablko svietilo. Najlepsie to vidno ku koncu videa ked letel na saniach :)

 5. Petler píše:

  mne sa paci ten stav baterie.. v prvom zabere zelena, dalej uz len biela :D

 6. Melebius píše:

  Pepo, Iwan: Nesvítí, to je jen odraz. Filmaři používají přisvětlení hodně a tady to mohl být i účel – aby bylo to jablíčko výraznější.

 7. Roman píše:

  No nech sa skusi spytat Siri nech ho naviguje k najblizsej pumpe alebo nemocnici, to uz take ruzove nebude

 8. martin píše:

  To ten stav batérky ze zelena biela, tak to sa urcuje podla toho kde je to, to tak má byť.. šak skús pustit siri, tam bude biela, a mapy a tam budes mat zelenu.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia