Adrenalínová hra Mirror’s Edge od EA pre iPhone/iPod touch a iPad úplne zadarmo

EA ponúka iOS verziu obľúbenej adrenalínovej hry Mirror’s Edge, ktorú môžete poznať napríklad z herných konzol, úplne zadarmo. To neplatí len pre iPhone verziu, ale aj pre verziu špeciálne prispôsobenú iPadu. Ide o časovo obmedzenú ponuku, takže máte o túto hru záujem odporúčame stiahnuť si ju čo najskôr. Zaujímavosťou je, že na rozdiel od ostatných špeciálnych ponúk, táto nie je dostupná na americkom App Store, no v slovenskom ju nájdete.

Mirrors Edge už čoskoro pre Mac
komentárov
  1. Včera som stiahol na iPod touch a hneď aj prešiel… Super grafika v štýle “velkej” hry, super hudba, dobrá hratelnosť. Jedna z naj hier aké som na svojom iPode hral. Odporúčam!!

  2. Neviem čo od toho očakávate, ale z tých “run & jump” hier je určite jedna z najlepších. Prešiel som aj na PS3, teraz už aj na iPode a s obidvoma verziami som spoko :)

  3. Do kelu o 1 den neskor som na to prisiel a uz je spoplatnena :0 mam smolu no a este budu hry zadara? :d a vy ostatni kupujete hry z itunes a nebojite sa o svoje kreditky?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?