Vývoj grafického editora Iris ukončený, užívatelia dostanú zadarmo možnosť prejsť na Acorn

Po takmer dvoch rokoch od uvedenia bol ukončený vývoj grafického editora Iris, ktorý sa užívateľov snažil prilákať najmä tým, že oproti ostatným podobne zameraným aplikáciam ponúkal prácu v štýle „all-in-one“, kde boli všetky ovládacie panely spoločne v jednom okne bez množstva pre niekoho rušivých a rozhádzaných samostatných okien. Firma Nolobe, stojaca za vývojom Irisu, vyriešila situáciu aj pre tých, ktorý si zakúpili plnú verziu tejto aplikácie. Ich licencia bude automaticky platná pre bezplatnú aktualizáciu na konkurenčný grafický editor Acorn. Podrobné informácie by majitelia mali obdržať e-mailom, prípadne môžu spoločnosť kontaktovať priamo.

komentáre
 1. Tak tych zopar funkcii je viac, vid zoznam nizsie. No program je to urcite zaujimavy aj keby som ho mal kupovat. Niekomu vsak budu vyhovovat aj konkurencia v podobe Pixelmator ci ine.

  What features are disabled after the trial period is over?:

  Web Export
  Brush Designer and Brush tool (the Draw/Pencil tool is still enabled)
  Layered Screen Shots
  RAW Image Import
  Copy Merged
  Clone Tool
  New Layer Groups
  Free and Perspective Transform tools
  Custom PlugIns
  Levels
  AppleScript support
  Bézier Curve tool
  Shortcuts for adjusting layer opacity
  Start Window always comes up at launch

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.