V Amsterdame sa už čoskoro otvorí prvý oficiálny Apple Store

Apple plánuje na jar 2011 otvoriť v Holandsku svoj prvý oficiálny Apple Store. Bude sa nachádzať v hlavnom meste, Amsterdame, na námestí Leidseplein, konkrétne v prízemí budovy Hirsch. Tretie poschodie tejto budovy je už v súčasnosti sídlom Apple pre krajiny Beneluxu (Belgicko, Holandsko, Luxemburg).

V prízemí tejto budovy by sa už na jar 2011 mal otvoriť nový Apple Store (Zdroj: Flickr)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.