The Beatles sa aj v dnešnej dobe tešia obrovskému záujmu

Deň, na ktorý nikdy nezabudneme, znamená v ponímaní Applu uvedenie hudobnej tvorby The Beatles do iTunes Store. Zatiaľ čo zmysel tohto kroku má byť skôr symbolický, The Beatles sa napriek tomu tešia v iTunes obrovskému záujmu. Stiahnutých už bolo viac ako 450 tisíc albumov, zákazníci nakúpili až 2 milióny samostatných piesní. Tieto čísla dosiahli The Beatles aj napriek tomu, že hudobný obchod iTunes ešte ani zďaleka nie je rozšírený do celého sveta, chýba aj verzia pre Slovensko. Do ponuky sa The Beatles dostali pred týždňom, prvé miesto spomedzi albumov obsadzuje v USA Abbey Road, najpredávanejšou piesňou je Here Comes The Sun.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.