Tablet od RIM, PlayBook, možno bude dostupný už od 399 USD

Stránky Mobility Insider patria k prvým, ktoré mohli na vlastnej koži vyskúšať pripravovaný tablet od RIMu – PlayBook. Zatiaľ čo jeho oficiálne uvedenie na americký trh je stanovené na prvý štvrťrok 2011 (do zbytku sveta neskôr), o cene nie sú k dispozícii žiadne konkrétne oficiálne informácie iba to, že bude nižšia ako 500 USD. iPad začína na 499 USD, no RIM podľa Mobility Insideru plánuje agresívnejšiu cenovú politiku. 8 GB model by mal byť bez viazanosti dostupný už od 399 USD, teda o 100 USD menej ako najlacnejší iPad so 16 GB.

komentárov
 1. Samozrejme ako inak…firmy koli peniazom ukradnu vsetko, napad, dizajn atd…okopiruju Apple a tvaria sa ze vydavaju nejaku bombu. Vsetko su to len plagiaty Applu…ci uz tento tablet, alebo Galaxy S…vsetko tu uz bolo od Apple predtym

  0
  0
 2. ehm ..myslim si, ze ta agresivna cenova kampan je skor logicka cenova kampan kedy 8GB RIM PB je za 399 kym 16GB iPad je za 499 , co je kilecko pre vacsiu pamat a viac fun.. skor vidim cenovu vyhodu v prvych kusoch ktore pojdu na ebay ako nevhodny darcek .

  0
  0
 3. Honění se za technickými rekordy nebo slevou 50 USD nemá význam. To co dělá Apple takový prodejní úspěch je perfektně sladěný SW s možnostmi HW a především propracovaný ekosystém. Nejlépe se to ověří, když po používání iPhone/ iPadu dostanete jiný byť perfektně našlapaný stroj od konkurence.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.