Steve Jobs telefonoval vývojárovi odmietnutej iPad aplikácie

Steve Jobs je známy tým, že z času na čas odpovedá aj na e-maily bežných zákazníkov, ktorí mu napíšu nejakú zaujímavú otázku. Zatiaľ čo na krátke a výštižné e-maily od riaditeľa Applu sme si už zvykli, na to, aby vám zavolal 17. najmocnejší človek našej planéty, musíte mať veľké šťastie. Jedným z takých šťastlivcov je aj vývojár aplikácie Economy pre iPad, Ram Arumugam.

Steve Jobs sa rozhodol zareagovať na e-mail nespokojného vývojára, ktorého aplikácia nebola schválená Applom a do App Storu sa teda nedostala, trochu netradične – namiesto písania odpovede mu radšej rovno zatelefonoval. Ram Arumugam, okrem iného aj bývalý zamestnanec Microsoftu, po rozhovore so S. Jobsom odstránil z aplikácie privátne API, vďaka čomu bola aplikácia rýchlo schválená a teraz si ju už môžete stiahnuť priamo z App Store za 2,39 EUR.

komentárov
 1. Aj mne včera Steeve volal, ale nemal som na neho chuť, akurát som reorganizoval nakradnuté bikiny, tak som ho nechal vyzvoniť :D

  0
  0
 2. Osobně si myslím, že tomu vývojáři klidně volat mohl. Steve Jobsovi je si myslím jedno, že je 17. nejmocnější člověk planety. Vlastní obrovskou společnost do které patří app store a proč nevysvětlit vývojáři osobně, proč nebyla aplikace přidána do app storu. Steveho třeba zaujala, ale holt měla mouchu, která nedovolovala její schválení. Myslím si, že vývojáře nechtěl úplně potopit.

  Nenapadlo vás třeba, že to není jenom tak starat se o takovou společnost? Nemůžete si zajít na hot dog, do města, nikam. Nalepili by se na něj lidi a nenechali by ho na pokoji. Třeba se takhle snaží přiblížit se normálnímu životu mezi lidmi.

  0
  0
 3. podla mna mu kludne zavolat mohol. nikde predsa nie je napisane ze vola kazdemu developerovi ale spravit to raz za cas ho absolutne nic nestoji a navyse je to dobra reklama aj pre apple store ako taky.

  0
  0
 4. Nejsem naivní. Jenom nezahazuju každej článek o Stevu Jobsovi jako lež…
  Prostě nedokážete pochopit, že někdo jako Steve Jobs používá telefon. Každopádně jestli je to pravda, tak je to dobrý tah, (reklama) A myslím si, že Stevovi pořád záleží na názoru zákazníků a proto se chová tak, jak se chová. A Mac Blog určitě nemá tyto informace přímo od vývojáře, ale z médii jako noviny atd… A noviny by takový článek určitě neuveřejnily bez důkazů…

  Je mi jedno co si myslíte… Jste pro mě jenom lidé, o kterých si myslím že nechodí na macblog.sk proto, aby si přečetli zajímavé články, ale aby hned vše pokritizovali…

  Je mi vás líto…

  0
  0
 5. A čo? Veď aj Stalin sa zabával tým, že po nociach telefonoval ruským vedcom, umelcom, novinárom, spisovateľom, hudobným skladateľom, ktorí sa s ním osobne nepoznali – a dlho sa s nimi rozprával o živote a vôbec. Iba tak, pre zábavu, aby tých chudákov vystrašil a vyvolal dojem, že všetko vidí a všetko počuje. Len škoda, že ich to prežilo tak málo…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.