Quicken Essentials for Mac – manažér osobných financií

Spoločnosť Intuit vydala novú verziu aplikácie pre manažment osobných financií – Quicken Essentials for Mac. Stránky All Things Digital priniesli zrejme prvú recenziu novej aplikácie, ktorej záverom sú zmiešané pocity. Konečne prináša typické Mac ovládanie a dizajn, no na druhej strane v Mac verzii stále chýba množstvo funkcií z PC verzie, chýbajú aj niektoré funkcie z predchádzajúcej verzie Quicken 2007 for Mac.

Quicken Essentials for Mac je však zatiaľ určený najmä pre užívateľov so základnými požiadavkami na manažment osobných financií. Pokročilé funkcie by mali byť postupom času pridané prostredníctvom aktualizácií. Za cenu 69,99 USD ho môžete kúpiť tu. Dá sa však zakúpiť aj lacnejšie, napríklad online obchod Amazon ho ponúka za 59,99 USD.

komentárov
 1. Mohli by ste spraviť nejakú rozsiahlu recenziu tohto alebo podobného programu. Myslím, že by to viacej ľudí ocenilo. Ďakujem

  0
  0
 2. ja pouzivam MoneyWell, protoze nepotrebuju slozky zahrnujici dane, spocitat vynosy z akcii nebo treba splatky hypoteky. Chysta se verze pro iPhone… doporucuju aspon shlidnout a vyzkouset.

  0
  0
 3. Ja pouzivam HomeBank, pekny a Jednoduchy program pre osobne uctovnictvo. Skusal som aj MoneyWell, Quicken a ine, ale HomeBank mi najviac vyhovuje pre moje osobne uctovnictvo.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.