Portal 2 na Mac v roku 2011, Counter-Strike: Source už budúci týždeň

Na práve prebiehajúcej hernej konferencii E3 predstavilo Valve pripravovanú hru Portal 2, ktorá bude dostupná na Mac, Windows, Xbox 360 a Playstation 3. Zmien oproti prvej časti bude veľa, medzi hlavné novinky patrí co-op multiplayer, v ktorom môžete hru hrať v spolupráci s ďalším hráčom cez internet. Samozrejmosťou je hra pre jedného hráča, pribudnú aj nové typy zbraní so špecifickými funkciami, možnosti vytvárania portálov budú výrazne rozšírené, pri co-ope budú hráči disponovať rôznymi zbraňami. Portal zaujal hráčov originálnym spracovaním logických hádaniek a najmä skutočnosťou, že nešiel mainstreamovou cestou obľúbených strieľačiek, v ktorých je pre hráča primárnym cieľom prestrieľať sa každým levelom. Prvý Portal si môžete vyskúšať aj na Macu (vrámci uvedenia Steamu na Mac bol v časovo obmedzenej ponuke dostupný zadarmo), Portal 2 bude uvedený v priebehu roku 2011 – naraz pre všetky platformy. To isté by malo platiť aj pre ostatné pripravované tituly od Valve.

Counter Strike: Source na Mac už budúci týždeň

Aj keď rozhovor na E3 bol sústredený na Portal 2, zmienka padla aj o Macu a o ďalšej hre pre túto platformu. Hráči sa už budúci týždeň môžu tešiť na Mac verziu jednej z najobľúbenejších online strieľačiek na svete – Counter Strike: Source.

komentárov
  1. Na Portal 2 sa tesim. A konecne bude aj CSko pre Mac. :P Inak odhadujem ze asi aj to CSko bude asi dostupne na jeden weekend zadarmo ;)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.