Polar a Nike predstavili príslušenstvo pre meranie pulzu vrámci Nike+

Nike v spolupráci s firmou Polar predstavili nové príslušenstvo pre Nike+ na meranie pulzu. Napriek nie práve najlepšiemu načasovaniu (v súvislosti s WWDC 2010), poteší táto novinka najmä bežcov, ktorí dlho kritizovali a odmietali používanie Nike+ práve kvôli absencii akejkoľvek možnosti merania pulzu. Práve to je totiž počas tréningov pre bežca jednou z kľúčových informácií. Nové príslušenstvo sa podobne ako pri miCoach od Adidasu nosí zapnuté okolo hrudníka, informácie o pulze sú bezdrôtovo prenášané do kompatibilného Nike+ zariadenia, bežec si ich môže vypočuť aj počas behania. Po tréningu sú všetky informácie synchronizované s online službou Nike+ tak ako doteraz, čo umožní sledovanie zlepšovania kondičky a prípadné prispôsobenie tréningu. Merač pulzu Polar je okrem Nike+ kompatibilný aj s ostatnými zariadeniami značky Polar. Cena je na Nike stránkach stanovená na 69,95 USD, dostupnosť by sa mala už čoskoro rozšíriť do predajní Polar, Nike aj Apple, do konca leta celosvetovo.

komentár
  1. radsej nech uz konecne urobi nieco, aby jeho produkty boli pouzitelne aj na MAC-och a nie len na WIN PC. Mam uz 6 rokov POLAR a musim koli nim pouzivat stare HP. Nech sa hambia.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.