Plánuje Apple uviesť Magic Trackpad? FCC schválilo Bluetooth Trackpad

Tesne pred WWDC 2010, kedy Apple uviedol iPhone 4, obleteli internet správy o tom, že Apple by na tejto konferencii mohol uviesť novú perifériu určenú primárne pre desktopové počítače – Magic Trackpad. Ide o bezdrôtový dotykový trackpad, ktorý je funkciami podobný touchpadu na MacBookoch, avšak je výrazne väčší a mal by podporovať aj rozoznávanie písaného textu. Akokoľvek nereálne sa uvedenie takéhoto produktu môže zdať, stránky Engadget, ktoré priniesli aj prvé špekulácie, teraz informovali, že nezávislý americký úrad FCC schválil nové Apple zariadenie, ktoré je popísané ako Bluetooth trackpad a malo by už byť pripravené na výrobu. Číslo modelu sa pritom zhoduje s obrázkami, ktoré unikli na internet pred WWDC 2010.

Magic Trackpad
Magic Trackpad
komentárov
  1. Zaujímalo by ma, čo je pointa tohto…
    Majú už magic mouse s multitouch, dva – tri paľce hore, dole… a to “rozoznávanie písaného textu”…  myslím že klávesnica je o dosť praktickejšia.

  2. Celkom zaujímavá alternatíva pre tých, ktorých neoslovila Magic Mouse. Uvažujem nad tým, uvidíme podľa ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.