Otvárajte PSD súbory z Photoshopu aj na svojom iPhone

Používateľov, ktorí často pracujú so súbormi PSD vytvorenými vo Photoshope, poteší najnovšia aplikácia od slovenských vývojárov – Photoshop PSD Viewer. Aplikácia sa zatiaľ síce sústredí len na otváranie samotných súborov, avšak začiatkom budúceho roka plánujú vývojári sprístupniť aktualizáciu na verziu 1.2, ktorá naviac prinesie možnosť tlače, zdieľania a práce s vrstvami a základnou úpravou obrázkov. V súčasnosti ide o jedinú aplikáciu, ktorá dokáže PSD súbory z Photoshopu otvoriť, touto funkciou nedisponuje ani Photoshop Express. Photoshop PSD Viewer si za uvádzaciu cenu 1,59 EUR môžete stiahnuť cez App Store.

komentáre
 1. To uz je komu na co taka app?
  Len na otvaranie psd suborov, ked sa s tym neda a ani nebude dat potiadne pracovat. Ozaj asi len pre frajerinu grafikov :-/

  0
  0
 2. Myslím, že slovenský vývojový tým by z marketingového hlediska udělal lépe, kdyby dal app free a až po dodání klíčových funkcí by je přes in-app purchases zpoplatnil. Jednak by podle mého daleko více vydělal, než když jen prohlížeč nasadí ihned za 1,59 EUR, protože free PSD prohlížeč si stáhne daleko více lidí a tak není problém je oslovit stylem “Dejte nám dolar a budete toho mít daleko víc”. Nedokážu odhadnout, kolik lidí prohlížeč za 1,59 EUR ocení. S PSD pracuju denně, ale na iPhone / iPadu je opravdu nepotřebuji ani otevírat, protože to bývají pracovní věci, které počkají na Maca. Ale to je typický přístup ČR / SR vývojářů, prostě nasadit cenu absolutně mimo poměry AppStore a čekat, že vydělám ihned balík.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.