Očakávaná iOS hra Rage je už k dispozícii cez App Store

Očakávaná hra pre iOS zariadenia od Id Software, Rage, je konečne k dispozícii cez App Store. Ide o 3D strieľačku, v ktorej sa hráči zúčastňujú „hry v hre“ s názvom Mutant Bash TV. V App Store nájdete hneď dve verzie. Rage HD stojí 1,59 EUR a môžeme ho odporučiť všetkým majiteľom iPhonu 4, iPodu touch 4. generácie a iPadu. Majiteľom starších iPhonov a iPodov touch ostáva obyčajná verzia Rage, ktorá má horšiu grafiku, ale aj nižšiu cenu – 0,79 EUR. Majitelia iPhonu 3GS a iPodu touch 3. generácie môžu siahnuť po oboch verziách, Rage HD však bude fungovať menej plynulo ako jej jednoduchšia verzia. Obidve verzie sú však univerzálne a budú fungovať aj na iPade.

komentárov
 1. “Odporúčiť”? Zase? Fakt? To, že 90% diskutérov neviem po slovensky ešte neznamená že sa po nich musíte opakovať aj v redakcii. (tento odstavec ináč nemusíte publikovať, kľudne ho pred publikovaním komentára zmažte…)

  A teraz k téme: Kto si pamätáte tie najlepšie počítače aké kedy existovali, teda 8-bitové so Z80 (a kompatibilnými) procesormi, tak na App Store sa dá kúpiť R-Type, asi najlepšia zo strieľačiek aké v tej dobe existovali. Vrelo odporúčam, je to veľmi hrateľné.

  0
  0
 2. asi po 2 minutach som to prestal hrat, neni mozne sa pohybovat vpred, vzad, otocit, uhnut….jedine co sa da je mierit a palit…nuda…ocakaval som viac zabavy

  0
  0
 3. Hratelnost supr, je to o mireni a rychle reakce, takovy moorhun, ale co me vytocilo tak ze do dvaceti minut ani ne je po vsem. Tri levely? Pekny bulshit…

  0
  0
 4. presne ako komentar nadomnou. na odreagovanie je to fajn odpadava zlozite ovladanie ako pri archetype kde som proste nevedel ani poriadne zamierit. proste len mieris strielas a zbieras veci…. jasne a zabavne :) odporucam.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.