Nové ponuky zamestnania od Apple odhaľujú plány spoločnosti s mobilnou reklamou a iBookstorom

Apple zverejnil niekoľko nových ponúk na voľné pracovné pozície. Jedna z nich sa týka pozície zameranej na mobilnú reklamu ďalšej generácie. Zdá sa, že Apple plánuje rozšíriť svoje pôsobenie aj do tejto oblasti. Potvrdzuje to aj kúpa spoločnosti Quattro Wireless s rovnakým zameraním pred niekoľkými mesiacmi. Okrem toho je známe hodnotenie Stevea Jobsa, ktorý súčasné mobilné reklamy považuje za hlúpe.

Ďalšie pracovné pozície naznačujú plány Apple rozšíriť dostupnosť iBookstoru do Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a ďalších. Ostáva len dúfať, že jedného dňa bude iBookstore pre iPad dostupný aj u nás. Kompletný zoznam voľných pozícií v Apple je dostupný na oficiálnych stránkach.

Zdroj: MacRumors.com

komentár
  1. “Ostáva len dúfať, že jedného dňa bude iBookstore pre iPad dostupný aj u nás.”

    Osobne skor dufam v to, ze jedneho dna bude jeden jediny iBookstore (a Appstore a iTunes store), kde bude moct nakupovat hocikto z celeho sveta, ako to moze ktokolvek v normalnom obchode… Sucasna situacia je uplny nezmysel a neobstoji ani argumentacia s autorskymi pravami (len pre danu krajinu) – lebo vsak vzdy mozem fyzicky navstivit dany stat a diskriminovat ma ako zakaznika v klasickom obchode nemozu. Preco ma mozu (tvrdiac, ze legalne) diskriminovat v elektronickom obchode, mi zostava zahadou…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť