Nová reklama na iPad – “iPad is delicious”

Apple v utorok uverejnil v poradí druhú televíznu reklamu na iPad. Tridsaťsekundový spot pomenovaný „iPad je chutný“ („iPad is delicious“) opisuje takisto ako predchádzajúca reklama, „Čo je iPad?“ („What is iPad?“), vlastnosti tabletu. Nesie sa však v inom vizuálnom štýle a dôraz tentoraz dáva na aplikácie, nie hardvér zariadenia. V reklame je zobrazených 10 aplikácií (využití iPadu) a vzápätí je vždy zariadenie označené iným prídavným menom. Okrem prívlastkov chutný, aktuálny, učiaci, hravý, literárny, umelecký, priateľský, produktívny a vedecký nezabudol Apple ani na svoje obľúbené – magický. V reklame nezaznie jediné hovorené slovo, všetko je opísané len pomocou vyobrazeného textu.

Prvú reklamu na iPad odvysielal Apple na jar pri odovzdávaní Oscarov. Ďalšiu, s názvom Čo je iPad?, ktorá nadväzovala na reklamy Apple Newtonu, uverejnil v máji.

komentárov
 1. Pesníčka sa volá “Never Stop” od Chilly Gonzales, album “Never Stop”. Stačilo použíť jednu skvelú aplikáciu na iPhone, ktorá sa volá Shazam :)

  0
  0
 2. veeelmi velmi podarena reklama zbadal som ju apple.com v dolnej casti stranky…no mne sa viac paci reklama ,,what is ipad´´to je nieco uzastne,podla mna je to naj reklama kt. apple urobil :))))

  0
  0
 3. nadherna reklama, keby boli taketo vsetky! nie otravne ako napriklad tie reklamy od t-mobilu a orangeu ved to je totalna hroza… ale apple je na reklamy genius, ostatni mozu len ticho zavidiet a samozrejme kritizovat :D:D

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?