Na Apple Event sú pozvané aj herné médiá

Pozvánky na prezentáciu Apple, ktoré sa bude konať 27. januára, dostali aj zástupcovia médií venujúcich sa najmä hrám ako napríklad IGN.com. Je však otázne či Apple urobil tento krok z dôvodu nových herných funkcií v iPhone OS 4.0 alebo na tablete, prípadne na oboch zariadeniach. Tablet by síce mohol priniesť priestor pre množstvo inovácií v hernej brandži, no na druhej strane by bolo ťažké ho presadiť ako výlučne herné zariadenie vzhľadom k očakávanej vyššej cene.

komentáre
 1. Keďže tam nebude použitý plnohodnotný Mac OS X ale upravený iPhone OS a bude to skôr väčší iPod Touch (len domnienka) , tak si myslím, že cena by nemusela byť tak vysoká, ako všetci očakávame.

  0
  0
 2. Som veľmi zvedavý.. Vyzerá to tak, že starý dobrý Apple sa chystá urobiť výrazný úder proti Googlu.. (Wm nepočítam ako konkurenta :) )
  Len ten Flash je stále zahalený tajomstvom. Hry sú nezaujímavé ale flash videá sú asi jediná vec čo mi naozaj na iP chýba a kvôli čomu musím doma vyťahovať hebedo paviliona..

  0
  0
 3. ja stale nedavam velku sancu tabletu a podla mna budu skor predstavovane nove softwareove novinky. iLife by som mozno povedal, ze je celkom istotka a mozno sa dockame Aperture. A pozvanka tych games developerov bude pravdepodobne preto, ze do iTunes pridaju aj moznost stahovania hier pre apple pocitace… Tabletu neverim preto, ze to dnesneho dna sa neobjavila foto ziadnej suciastky, ktora by tomu mohla nejako nasvecovat…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť