Mark Zuckerberg sa stal osobnosťou roka podľa Time, Steve Jobs opäť “len” kandidátom

Každoročne vyhlasovanou osobnosťou roka podľa magazínu Time sa tento rok stal zakladateľ sociálnej siete Facebook, Mark Zuckerberg. Steve Jobs sa taktiež dostal medzi kandidátov, na prvé miesto však nepatrí. Time ho napriek tomu zaradilo medzi ľudí, ktorí sú dôležití. Taktiež sa spomína fakt, že sa pod vedením S. Jobsa podarilo z Applu urobiť najväčšiu technologickú firmu na svete. Podobná situácia nastala aj minulý rok, kedy Steve Jobs patril medzi siedmich horúcich kandidátov na osobnosť roka, avšak víťazom sa nakoniec stal Ben Bernanke (americký ekonóm).

komentárov
 1. No to je drzka …. :)

  Je zaujimave ze “najvacsieho” zlodeja ohodnotia ako osobnost roka … no zial v amerike sa opakuje historia :) a potvrdzuju to co si onich mysli cely svet … su to “jednoduchy” ludia :)))

  0
  0
 2. ten titul je len velmi slaba kompenzacia extremne nizkeho podielu na poli pocitacov :D windows 7 vam zedol nohy, ked to ohryzene jablko zlacnie o polovicu, potom bude mozno atraktivne

  0
  0
 3. strasny ksicht ! taky neforemny, ziadne crty, ako keby z masla :/ alebo z mcdonaldu ?:D
  fuj

  slovensky a slovaci su najkrajsi ludia na svete ! :D

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.