Japonská legenda z 1987, Final Fantasy I a II pre iPhone a iPod

Táto správa poteší všetkých fanúšikov kultovej RPG série Final Fantasy. Square Enix totiž zverejnili na svojich Facebook stránkach informácie potvrdzujúce prípravu Final Fantasy a Final Fantasy II pre iPhone a iPod touch vrátane niekoľkých screenshotov. Ide o remake viac ako 20 rokov starých legiend. Zatiaľ však neboli zverejnené žiadne podrobnosti, ani dátum uvedenia. Do ohlásenia ďalších detailov si môžete prezrieť spomínané screenshoty z oboch hier.

Final Fantasy na iPhone
Final Fantasy na iPhone Final Fantasy na iPhone
komentáre
  1. čosiiii, peckaaaa, nestíham kupovať a hrať všetky kvalitné hry na iPhone…pritom ešte nedávno bola situácia biedna, iPhone hry sa dali porovnať tak s flashovkami na onlinehrách…peckaa

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.