iPad 2 bude mať údajne menší rám, oblé hrany a iný reproduktor

Japonský Apple portál Macotakara vyrukoval minulý týždeň s niekoľkými detailami o nastávajúcej generácii iPadu. iPad 2 bude mať podľa neho pri zachovaní rovnakej obrazovky veľkosť 239 × 186 mm, čo je rozmer oproti dnešnému iPadu približne o 3 milimetre kratší a užší. Zadná strana iPadu má byť rovná, čo by umožnilo jeho pevné ležanie na stole. Stránka tiež tvrdí, že reproduktor bude zo spodnej hrany presunutý na zadnú časť iPadu, čo má byť dôsledok zaoblených hrán, ktoré majú byť podobné ako na súčasnom iPode touch.

Ako by mal vyzerať reproduktor na novom iPade podľa serveru MacotakaraServer neskôr priniesol informácie, že sa mu podarilo dostať k dvom obalom na nový iPad, ktoré porovnal s dnešným tabletom, a rozdiely ukázal na videu. Okrem iného je na zadnej strane puzdra aj malá dierka, ktorá naznačuje prítomnosť fotoaparátu.

komentáre
  1. podla mna je sucasny design iPadu (oproti iPhone) skoro dokonaly ,zvlast zadnu stranu by som osobne dal rovnaku aj na iphone. ale necham sa prekvapit. ipad2 bude hlavne o funkciach , aneb, vsetko co vsetci chceli na ipade ale apple povedal nie :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.