Google predstavil internetové rozhranie Gmailu pre iPad

Google oznámil novú iPad verziu internetového rozhrania svojej e-mailovej služby – Gmailu. iPad rozhranie je postavené na HTML5 a prináša zobrazenie s dvoma panelmi. Vľavo vidíte konverzácie, vpravo konkrétne správy. Zaujímavosťou je, že na nižšie uvedenom screenshote si môžete všimnúť použitie e-mailovej adresy i.love.html5@gmail.com.

komentárov
  1. Mna tesi to HTML 5. Aspon tie videa vo Flash by uz mohli ist kdesi do prdele. Celkom by ma to potesilo, keby som si spravy JOJ mohol vecer v klude pozriet na iPhone ci neskor na iPade… :-)

    0
    0
  2. To bol len priklad, mne je jasne, ze vsetcia frcia na spravach STV. Moja babka sa urcite potesi, ked dostane na 80-ku iPad a kludne v posteli si pozrie Drislakokociny a Senzi humus :-D

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.