FBI zatkla hackera zodpovedného za únik citlivých údajov zo stránok AT&T

Hackera zodpovedného za únik citlivých údajov o užívateľoch iPadu 3G v sieti AT&T zatkla FBI za držanie drog. Na útoku nepracoval sám, no bol kľúčovým členom zodpovednej skupiny, ktorá pred zverejnením úniku údajne čakala z dôvodu ochrany súkromia dotknutých užívateľov na opravu chyby na stránkach AT&T, aby ju nemohol zneužiť aj niekto iný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.