FaceTime funguje aj bez klasickej mobilnej siete, stačí Wi-Fi

Videotelefonovanie FaceTime sa spúšťa počas klasického hovoru, ktorý sa automaticky ukončí a pokračuje len FaceTime cez Wi-Fi. AppleInsider však teraz priniesol informácie o tom, že pre ďalšie FaceTime telefonáty už nie je uskutočnenie klasického hovoru vôbec potrebné, stačí mať iPhone 4 pripojený na Wi-Fi a spustiť FaceTime priamo z Contacts. Teoreticky sa tak dá používať napríklad v lietadle, kde sú klasické telefonáty často blokované.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.