Facebook aplikácia pre iPhone bola aktualizovaná, kompatibilita s iPadom stále chýba

Facebook včera aktualizoval svoju aplikáciu pre iPhone a iPod touch. Nový Facebook vo verzii 3.3.3 vylepšuje stabilitu chatu a správ a rozhranie notifikácií. Odstraňuje niektoré príčiny pádu programu a zlepšuje využitie pamäte. Aktualizovaná aplikácia tiež opätovne pridáva podporu písania v mene facebookových stránok, ktoré spravujete.

Nová verzia aplikácie však stále nie je plne kompatibilná s iPadom. Napriek tomu, že od uvedenia tabletu na trh prešlo viac ako osem mesiacov, jedna z najpopulárnejších aplikácií stále na zariadení chýba. Používatelia sa teda musia spoľahnúť na webovú stránku alebo aplikácie tretej strany, ako napríklad Friendly.

Foto: App Store/Facebook

komentárov
  1. Friendly ano, anebo ještě lépe Flipboard. Vřele doporučuju, na Facebook a Twitter vynikající, teď navíc umí i Google Reader. Killer app.

  2. Nechapem, preco tam tu podporu nedaju. Ved zapnut aspon fullscreen pre ipad je tak jednoduche… Tipujem (a dufam), ze pre ipad chystaju aj nieco viac ako len “port” iphone aplikacie (inak povedane, ze v ipad verzii bude aj nieco “naviac”).

  3. Podpora iPadu ani nebude. Facebook považuje iPad za plnohodnotné zariadenie na prehliadanie internetu, ako napríklad Notebook. ^_^

  4. Facebook upravil svoje stranky tak, aby fungovali s iPadom, takže asi špeciálna aplikácia nebude. Vzhľadom na popularitu aplikácií ako je Friendly by to aj bolo zbytočné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?