Day of Defeat: Source už aj pre Mac, Left 4 Dead už čoskoro

Tri týždne po vydaní populárnej hry Counter-Strike: Source pre Mac majú hráči na Mac OS X k dispozícii ďalší hit od Valve – Day of Defeat: Source. Ide o obľúbenú online strieľačku, ktorej dianie sa odohráva počas 2. svetovej vojny. Tak ako pri ostatných Steam hrách aj pre Day of Defeat: Source platí, že ak už hru vlastníte v jej Windows verzii, na Macu ju stačí odznova stiahnuť, samozrejme, úplne zadarmo. Pre ostatných je Day of Defeat: Source pre Mac (a Windows) k dispozícii za cenu 7,99 EUR.

Po hrách Half-Life 2 (s epizódami), Team Fortress 2, Counter-Strike: Source a Day of Defeat: Source ostáva medzi očakávanými Mac hrami od Valve už len Left 4 Dead (2). Túto akčnú hru plnú zombies môžeme očakávať v najbližších týždňoch, možno už ten budúci.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.