Day of Defeat: Source už aj pre Mac, Left 4 Dead už čoskoro

Tri týždne po vydaní populárnej hry Counter-Strike: Source pre Mac majú hráči na Mac OS X k dispozícii ďalší hit od Valve – Day of Defeat: Source. Ide o obľúbenú online strieľačku, ktorej dianie sa odohráva počas 2. svetovej vojny. Tak ako pri ostatných Steam hrách aj pre Day of Defeat: Source platí, že ak už hru vlastníte v jej Windows verzii, na Macu ju stačí odznova stiahnuť, samozrejme, úplne zadarmo. Pre ostatných je Day of Defeat: Source pre Mac (a Windows) k dispozícii za cenu 7,99 EUR.

Po hrách Half-Life 2 (s epizódami), Team Fortress 2, Counter-Strike: Source a Day of Defeat: Source ostáva medzi očakávanými Mac hrami od Valve už len Left 4 Dead (2). Túto akčnú hru plnú zombies môžeme očakávať v najbližších týždňoch, možno už ten budúci.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.