Ďalšie detaily k novému iPodu touch: Zadná strana podobná MacBooku Pro, 3G modem

K novému iPodu touch sa vynárajú ďalšie detaily. Server iLounge tvrdí, že dotykový iPod už viac nebude mať oblú zadnú stranu ako predošlé generácie, ale bude ju mať rovnú, podobne ako staršie iPody alebo iPhone 4. Narozdiel od iPhonu ju však nebude mať sklenú, takže bude menej náchylný na rozbitie alebo poškrabanie.

Podľa stránky má zadná strana zariadenia údajne vyzerať veľmi podobne ako zatvorený MacBook Pro. Má sa tam tiež nachádzať fotoaparát, prítomnosť blesku je však ešte otázna. iLounge hovorí, že vedľa fotoaparátu môžeme skôr očakávať mikrofón.

Obal naznačuje prítomný fotoaparát Foto: iLounge

Server AppleInsider ďalej hlási, že nový iPod touch sa možno bude vyrábať okrem štandardnej verzie aj v 3G verzii so slotom na SIM, vďaka ktorej bude mať prístup na internet. Rovnako je to v prípade iPadu, ktorý je veľmi populárny. 3G model iPadu stojí o 100 € (v USA 130 $) viac ako základný model, ceny v prípade iPodu touch nie sú jasné.

Štvrtá generácia iPodu touch, ktorá bude údajne okrem fotoaparátu vybavená prednou videokamerou na FaceTime, „sietnicovým“ displejom a rýchlejším procesorom má byť spolu s novým menším iPodom nano a ostatnými iPodmi predstavená už túto stredu na Apple Special Evente.

Príprava Yerba Buena centra na stredajšie predstavenie iPodov Príprava Yerba Buena centra na stredajšie predstavenie iPodov
Príprava Yerba Buena centra na stredajšie predstavenie iPodov

Príprava Yerba Buena centra na stredajšie predstavenie iPodov Foto: Wired, 9to5mac

komentáre
  1. no tak to som zvedavý, ak tomu bude tak, a bude mať HD kameru, facetime, hliníkovú zadnú stranu, rýchlejší procesor a hlavne retina display tak sa vykašlem na iphone 4 a vezmem si iPod Touch :)

    0
    0
  2. rad bych, kdyby se uplne nezapomnelo na ipod classic mensi facelift a upgrade hardware, pripadne obal z hliniku ala macbookpro by byl muj sen… jestli konci tak aspon s vyraznou slevou koupim ten soucasnej, chjo.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.