Čínsky obal za 57 € zmení iPod touch na iPhone

Napriek tomu, že iPhone je iPodu touch veľmi podobný a ponúka rovnaký softvér, prítomnosť telefónneho modulu, GPS a fotoaparátu ho robí pre slovenského zákazníka o 331 € drahším (299 € za 32 GB iPod verzus 630 € za iPhone 3GS). Mnohí si aj preto radšej kúpia iPod touch a klasický telefón za nižšiu sumu. Teraz prichádza ďaľšie riešnie. Obal Apple Peel 520 od čínskej firmy Yosion Technology pridáva iPodu telefónny modul na SIM kartu a ešte k tomu 800 mAh batériu, čím približne zdvojnásobuje kapacitu zabudovanej batérie iPodu. Z iPodu môžete posielať SMS a volať, to druhé však len s pripojenými slúchadlami, ktoré obsahujú mikrofón, keďže iPod touch ho sám nemá.

Apple Peel 520 pridá iPodu možnosť telefonovania. Foto: Engadget

Zázračný obal sa má začať predávať v Číne už tento týždeň za cenu 300 až 500 RMB (34 až 57 €). Rozdiel, približne 280 €, vám teda zostane na kúpu kvalitného kompaktného fotoaparátu a na obalenie nervov pri snažení sa o sprevádzkova­nie obalu.

komentárov
 1. veď už mohli priamo do toho obalu zabudovať aj mikrofon a slúchadlo a mohli aj foťák a by to bolo fakt jak iPhone ale aj tak mu zväčší taký objem že až …ostávam pri iPhone :D

  0
  0
 2. Som si isty, ze ak vyrobia model bez tej zabudovanej baterie (=mensie), s lepsim dizajnom a so zabudovanym mikrofonom, tak predaju velmi vela kusov :)

  0
  0
 3. ten “vyssi” iMac to je ten 2.93Ghz ? ak nie tak ten bude za kolko?
  myslim ten ktory je na objednavku v USA,,,

  0
  0
 4. Ak je to SMS a telefonování vyřešeno softwarově? To na to mají nějakou vlastní aplikaci, která nahrazuje tyto iPhonové aplikace a posílá to do toho externiho?

  0
  0
 5. tiez nechapem preco tam nedali rovno aj mikrofon :-)
  iPod musi byt jailbreaknuty a potom si treba do neho stiahnut aplikacie na telefonovanie a SMS z Cydia repository….

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.