Predobjednané iPhony 4 boli prvým majiteľom dodané už 22. júna, oficiálny predaj v obchodoch začína dnes, 24. júna. Zákazníci, ktorí sa tešili, že si kúpia biely iPhone 4, však zostali sklamaní. Biely iPhone 4 chýbal aj v ponuke predobjednávok, Apple to už potvrdil aj oficiálne – biele iPhony 4 budú dostupné najskôr v druhej polovici júla. Dôvodom má byť skutočnosť, že ich výroba je náročnejšia, ako sa očakávalo. Apple v krátkej tlačovej správe nezabúda dodať, že dostupnosť obľúbenejších čiernych modelov nie je ovplyvnená. Otázne však je, či sú čierne iPhony 4 skutočne o toľko populárnejšie, alebo len ľudia uprednostňujú čierny model pred dlhým čakaním na biely. V tlačovej správe chýbala informácia o tom, aká bude dostupnosť bielych iPhonov 4 v nových krajinách, do ktorých sa bude predaj iPhonu 4 postupne rozširovať. Dá sa však predpokladať, že v čase, kedy bude iPhone 4 dostupný u nás (pravdepodobne v auguste), budú mať zákazníci k dispozícii obidva farebné varianty.

— Predchádzajúci
Nový iPhone 4 je už v rukách médií a ľudí: Prvé recenzie, skúsenosti používateľov, rozoberanie
Následujúci —
Apple zverejnil oficiálne návody pre iPhone 4 a iOS 4
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Koniec školského roka v iStores: Nakupujte na splátky bez navýšenia a s bonusom až do 100 €
- 19. júna 2026
- pridaj komentár
Blíži sa záver školského roka, čo pre mnohých študentov a učiteľov znamená zaslúžený oddych, no zároveň je to ideálny čas na prípravu technologickej výbavy na ďalšie obdobie.
WWDC 2026: Tim Cook sa lúči s doposiaľ najlepšou softvérovou sadou
- 10. júna 2026
- 1 komentár
WWDC 2026 je výnimočná. Je to totiž posledná konferencia, ktorú uvádzal dlhoročný výkonný riaditeľ spoločnosti, Tim Cook. Už na jeseň ho totiž v roli CEO vystrieda John Ternus.
Rozjarený víkend v iStores prinesie 3 dni plné zliav na Apple zariadenia aj príslušenstvo
- 12. mája 2026
- pridaj komentár
Od piatka 15. mája do nedele 17. mája čaká na zákazníkov v iStores špeciálna akcia Rozjarený víkend. Počas troch dní môžete získať obľúbené Apple zariadenia, príslušenstvo aj produkty pre domácnosť za zvýhodnené ceny – online aj vo všetkých predajniach iStores na Slovensku.
Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!
- 21. apríla 2026
- pridaj komentár
Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
Motorbike Mode od Sygicu – otestovaný motorkármi, teraz pre všetkých!
- 4. apríla 2026
- pridaj komentár
Sygic GPS Navigácia, ktorá je medzi šoférmi osobnýchch áut už roky známa pre svoje pokročilé funkcie ako sú head-up displej, real-view v rozšírenej realite či rozpoznávanie dopravných značiek, vrátane režimu pre elektromobily, sa teraz rozšírila o nové používateľské rozhranie pre motocyklistov.
Apple prestal predávať Mac Pro
- 27. marca 2026
- pridaj komentár
Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.

komentárov
samozrejme, biely je „viac Apple“,
ale oveľa väčším problémom bude zrejme cena, ktorú si zrejme tradične na Slovensku šafáriaci operátori nabalia v náš neprospech :-(,
že by nám Tmobile opäť predviedlo tančeky s cenou pri vyčkávaní akú výšku nahodi Orange :-) ?
budeme sa zase prihlasovať do predobjednania? Vie to niekto?
na take veci je este straaasne skoro :D:D,, este ani nevieme, ci budeme v tej tretej vlne,, mozno nas aj africke krajiny predbehnu :D, a biely bude stat asi tolko isto co cierny,, len ci sa vobec na slovensko dostane :D
tak či tak mne sa pači ten čierny :)
Pan Bales,
opravte si chybu v ostatnej vete clanku: „…obidve farebne varianty.“ Slovo variant je v SK muz. rodu, varianta v zenskom je bohemizmus. :)
Ja chcem jednoznačne biely …začiatkom Septembra mi končí paušal u ružových a asi sa pôjdem spýtať či sa dá predobjednať …penízky už odložené …mám odloženú plnú sumu :D ale verím tomu že ako vernému zákaznikovy mi dajú dobrú zľavu ako pri 3G :D
http://www.youtube.com/watch?v=zvH-i7rKPJc&feature=player_embedded
nadherne sperky tie nove ifony, asi kupim priatelke biely … uzas sa nato pozerat, este tomu dat batovsku cenu a parada, zase raz chlapcom zo slnecnej kalifornie nieco vyslo :)