Až 26 % internetových videí je kompatibilných s iPhone OS zariadeniami a nevyžaduje Flash

V súvislosti so sporom medzi Apple a Adobe ohľadom Flashu v iPhone OS zariadeniach priniesli stránky CNNMoney.com informácie o štatistike, podľa ktorej je až 26 % internetových videí kompatibilných so zariadeniami od Apple – iPad, iPhone, iPod touch. Väčšina stránok podporujúcich HTML5 automaticky rozpozná, že ide o jedno zo spomínaných zariadení, a presmeruje ho na kompatibilné HTML5 stránky. Vplyv Applu na situáciu je zrejmý už len z porovnania podielu takéhoto videa v januári – 10 %, pričom práve v januári bol predstavený iPad, ktorý taktiež nepodporuje Flash.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.