Apple vypustil Security Update 2010-005 pre Mac OS X, rieši chybu v PDF

Apple vypustil balík bezpečnostných opráv Security Update 2010–005, ktorý si môžete nainštalovať cez Software Update. Aktualizácia sa týka systémov Mac OS X 10.5.8 (Leopard) a Mac OS X 10.6.4 (Snow Leopard) a ich serverových verzií. Security Update opravuje chyby v Apple Type Services, CFNetwork, ClamAV, CoreGraphics, libsecurity, PHP a Sambe.

Jedna z chýb, ktoré rieši aktualizácia, sa týka nebezpečných PDF súborov, môžeme sa teda domnievať, že sa jedná o rovnakú alebo podobnú dieru, aká postihovala aj iPhone a Apple ju vyriešil s aktualizáciou na iOS 4.0.2. Ako zvyčajne, Apple odporúča aktualizáciu všetkým zákazníkom, v závislosti od systému má približne 84 MB.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.