Apple aktualizoval iTunes na verziu 10.0.1 – opravy chýb, pridaný bočný panel Ping

Apple zverejnil aktualizáciu pre iTunes s označením 10.0.1. Hlavnou novinkou je pridanie bočného panelu pre hudobne orientovanú sociálnu sieť Ping, vďaka ktorému majú používatelia okamžitý prístup k jej funkciám aj priamo v hudobnej knižnici. Nechýba ani zobrazenie aktivít interpretov či priateľov, ktorých máte pridaných v sieti Ping. Okrem toho aktualizácia rieši aj nasledujúce problémy:

 • Zmena kvality obrazu pri prehrávaní videa v závislosti od toho, či je na obrazovke zobrazené ovládanie
 • Možné neočakávané vypnutie iTunes pri interakcii s obalom albumu zobrazeným v samostatnom okne
 • Ovplyvňovanie výkonu vizualizácií od vývojárov tretích strán
 • Zdanlivo prázdnu iTunes knižnicu a playlisty
 • Nekompatibilitu s niektorými zdieľanými knižnicami tretích strán

iTunes 10.0.1 si môžete stiahnuť cez Software Update alebo zo stránok Apple.

komentáre
 1. v prvom rade je tá ikona PRÍŠERNÁ a nechcem ju na desktope :-(! Preto aspoň na 1 z dvoch Macov v žiadnom prípade neupdatujem to strašnú microsofťácku verziu iTunes, s tou jej bolševickou šeďou a trápnym semafórom vľavo hore :-((, takže definitívne – NIE a NECHCEM!!!
  keďže môžem porovnávať bežný komfort využívania oboch verzíí a po týždňoch konštatujem – dal by som čokoľvek, môcť sa tak vrátiť k verzii 9,0 aj na druhom iMacovi, mám tam cez tisíc CD a denne beží celé hodiny a už NAOZAJ V ŽIADNOM PRÍPADE si nepustím do mašiny nikoho cez Ping, aby mi šmejdil v mojom archíve cez 1000 CD!! Takéto kraviny si kľudne nechajte na KGBácky a sprostý Facebook :-(((((
  Takže tentokrát výnimočne – žiadne “novoty” na iTunes nechcem a odmietam…Všetkým pripomínam ešte viac aktuálne – the big brother is watching you :-)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.