Aplikácia iTransit je zadarmo dostupná na stiahnutie v App Store

Aplikácia iTransit, ktorá vám pomôže orientovať sa v bratislavskej MHD je už dostupná na App Store na stiahnutie. V programe vidíte najbližšie odchody autobusov, trolejbusov a električiek podľa vašej GPS polohy, môžete zobraziť zastávky na mape, alebo nájsť spojenie z jedného konca mesta na druhý nástrojom pre hľadanie trasy. Aplikáciu vyvinula Fakulta informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity a plnú recenziu programu ste si mohli na MacBlogu prečítať už pred niekoľkými dňami.

Aplikácia je kompatibilná so všetkými iPhonmi, iPodmi touch a v 2× zväčšenej verzii aj pre iPad. Pre plnohodnotné fungovanie však potrebuje zariadenie s GPS. Program má 1,8 MB a môžete ho zadarmo sťahovať z App Store.

komentárov
 1. Na tuto aplikaciu som cakal naozaj dlho a oplatilo sa. Skvela praca!

  Dve pripomienky:
  – nepridate do mapy aj orientaciu podla kompasu? malickost, ale niekedy je to naozaj uzitocne.

  – preco sa najblizsie odchody neupdatuju automaticky, ale treba pouzivat manualne reload tlacitko? pride mi to zbytocny ukon navyse a niekedy je to matuce.

  0
  0
 2. Vcera som tuto aplikaciu chcel vyuzit a bohuzial chybala mi jedna zastavka.. dokonca stal priamo na nej a na mape nebola vyznacena. Je to zastavka smerom na apollo most na krizovatke kosicka prievozska spoje 66 a 68

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.