Zárobok Tima Cooka za rok 2009 počas zastupovania Steva Jobsa

Tim Cook (COO), ktorý zastupoval Steva Jobsa v čase jeho zdravotných problémov, dostal za túto prácu 12,3 milióna USD vo forme akcií spoločnosti Apple. Spolu s výplatou 800 000 USD ročne a bonusom v rovnakej hodnote tak za rok 2009 zarobil takmer 14 miliónov USD. Cook viedol spoločnosť v ekonomicky nepriaznivých podmienkach. Steve Jobs odoberá svoju tradičnú symbolickú mzdu 1 dolár ročne s bonusom v rovnakej hodnote. Neporovnateľne viac však zarába prostredníctvom svojich akcií Apple a Disney, ktoré dosahujú rekordných hodnôt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.