Výherca súťaže #8 – VMware Fusion

Do ôsmej súťaže s MacBlog.sk o originálnu krabicovú verziu virtualizačného softvéru VMware Fusion sa so svojim komentárom zapojilo cez 550 návštevníkov. Z databázy sme vyselektovali jeden náhodný komentár, ktorého autor sa stáva výhercom tejto súťaže.

Výherca:

  • Viktor Štefanov

Gratulujeme.

Prosíme výhercu, aby nám čo najskôr zaslal zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
  1. zase nic tak snad nabuduce stastena sadne aj na mna a mozno len caka na nejaky lepsi a mne prospesnejsi produkt doteraz to boli take srandy a ked sa bude hrat o mac mini alebo apple cinema tak vyhram to si zapamatajte a vtedy nesutazte lebo ta vyhra bude moja zdravim vsetkych sutaziacich mp

  2. Ďakujem, zostal som veľmi milo prekvapený! Ďakujem tímu MB nie len za výhru, ale aj za kvalitné čítanie o Apple a jeho svete :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.