Výherca súťaže #8 – VMware Fusion

Do ôsmej súťaže s MacBlog.sk o originálnu krabicovú verziu virtualizačného softvéru VMware Fusion sa so svojim komentárom zapojilo cez 550 návštevníkov. Z databázy sme vyselektovali jeden náhodný komentár, ktorého autor sa stáva výhercom tejto súťaže.

Výherca:

 • Viktor Štefanov

Gratulujeme.

Prosíme výhercu, aby nám čo najskôr zaslal zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
 1. zase nic tak snad nabuduce stastena sadne aj na mna a mozno len caka na nejaky lepsi a mne prospesnejsi produkt doteraz to boli take srandy a ked sa bude hrat o mac mini alebo apple cinema tak vyhram to si zapamatajte a vtedy nesutazte lebo ta vyhra bude moja zdravim vsetkych sutaziacich mp

  0
  0
 2. Ďakujem, zostal som veľmi milo prekvapený! Ďakujem tímu MB nie len za výhru, ale aj za kvalitné čítanie o Apple a jeho svete :)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.