Steve Jobs odfotografovaný pred budovou Apple

Steve Jobs bol včera digitálne zachytený prvýkrát po 7. mesiacoch od posledného verejného vystúpenia pred médiami. Fotoaparátom na iPhone ho na prechode pre chodcov odfotografoval spolu s hlavným dizajnérom J. Ive-om nekonkretizovaný vodič a fotografiu poskytol bulvárnemu serveru TMZ. Jobs sa v roku 2004 vyliečil z rakoviny pankreasu a tento rok podstúpil transplantáciu pečene, čomu je pripísaná veľká strata hmotnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.