Screenshoty Mac OS X Snow Leopard na brazílskom MacMagazine.br

Brazílsky server MacMagazine uverejnil pred niekoľkými dňami článok [ preklad ] o funkciách nastávajúceho Snow Leoparda s niekoľkými zaujímavými screenshotmi z prvej ruky. Okrem známych vecí ako rozhranie QuickTime Playeru X, funkcie Put Back a prehliadania Stacks do hĺbky, nájdete v článku aj prekvapivejšie novinky ako nové menu Services či panel Mouse & Keyboard. Potešia sa aj užívatelia, ktorým sa QT Player X pre svoje obmedzené možnosti nepáčil, keďže ako sa zdá, je schopný strihu videa rovnako ako jeho predchodca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.