Praskanie displeja iPhone, vylietajúce úlomky

Jednomu z uživatelů ve Francii lehce zranily oko úlomky displeje iPhone (CZ). Začátkem srpna se prý stal podobný incident ve Velké Británii, firma Apple se ale snaží problém zamést pod koberec. Důvod praskání ale není objasněn, mohli ho způsobit i samotní uživatelé.

komentáre
  1. ina chobotina, klient si znici telefon a kvoli tomu aby mu ho v zaruke vymenili sa robi ze sa to urobilo “samo” a hned afera

    0
    0
  2. ano a stalo sa to dvom ludom z milionov, ale “Zákazníci společnosti Apple žhaví firemní zákaznickou linku. Mají problémy s telefony iPhone”

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.