Obľúbený messaging klient Trillian Astra už aj pre iPhone

Trillian patrí k najobľúbenejším IM (instant messaging) aplikáciam vôbec. Pre Mac OS X síce dostupný nie je, no okrem internetového rozhrania a verzie pre Windows ponúkajú Cerulean Studios verziu už aj pre iPhone. Mobilná verzia ponúka podobné funkcie ako desktopová. Podporuje väčšinu používaných IM sietí ako sú AIM, ICQ, Windows Live Messeger, Yahoo! Messenger a Google Talk. Kontakty sú v aplikácii rozdelené do skupín s možnosťou vyhľadávania a označenia ako obľúbené. Trillian pre iPhone ďalej podporuje záložky, vďaka čomu nie je problém komunikovať s viacerými osobami, vrátane podpory Copy & Paste. Samozrejmosťou je nastavovanie rôznych statusov (statusové správy), užívateľských obrázkov (avatarov) a podobne.

Výhodou je schopnosť aplikácie synchronizovať rôzne nastavenia priamo cez Astra servery medzi všetkými verziami Trillianu, či už ide o iPhone, webové rozhranie alebo Windows aplikáciu. S iPhone OS 3.0 naviac Trillian pomocou Push notifikácií informuje o nových správach, aj keď samotná aplikácia nie je spustená (to je pravdepodobne podporované len pre užívateľov registrovaných do siete Trillian Astra). Trillian pre iPhone si môžete zakúpiť cez App Store za cenu 3,99 €.

komentáre
 1. Mia:

  Chat on Windows Live™, Yahoo!®, MySpaceIM, AIM®, Google™, ICQ®, Jabber, Skype™, IRC, and manage your Email, Facebook, and Twitter™!

  Skype tam tedy je.

  0
  0
 2. neviete niekto ako je to s rychlostou tohto na iphone2g ? resp existuje na 2g nieco normalne pouzitelne / citaj rychle a bez sialenych lagov / ? beehive kt pouzivam je sice funkcnostou dostacujuci ale zufalo zamrza a trva par tuctov /!/ sekund kym sa preberie obcas

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.