Nové screenshoty z firmware 3.0 pre iPhone a iPod touch

Firmware 3.0 bol sprístupnený pre registrovaných betatesterov a niektorí z nich samozrejme publikovali screenshoty aj videá zachytávajúce prácu a funkcionalitu tejto novej verzie mobilného operačného systému.

Tieto screeshoty by sa nemali zverejňovať a právne oddelenie spoločnosti Apple zvykne najväčšie médiá žiadať o odstránenie obrázkov zo serverov, preto nemusia byť k dispozícii príliš dlho.

Odporúčame veľmi obsiahlu galériu na zahraničnom serveri AppleInsider a tiež iLounge.

Pravdepodobne najzaujímavejšou objavenou funkciou je však skrytý USB a Bluetooth tethering, ktorý sa podarilo sprístupniť úpravou súborov jednému zo skúsenejších užívateľov.

Firmware bude verejne zdarma dostupný v lete tohto roka pre majiteľov iPhone 3G, iPhone „2G“ a rovnako pre iPod touch oboch generácií. Majitelia iPodov však budú musieť za update zaplatiť 10 USD, údajne kvôli účtovným a daňovým dôvodom spoločnosti Apple.

USB a Bluetooth Tethering

Copy & Paste

Firmware 3.0 iPhone Copy & Paste
komentárov
 1. Mňa by zaujímalo, či tam pribudla slovenčina. Na tej guli, okolo ktorej sú popísané nové funkcie je aj slovo “languages”. Ale z amerických serverov sa to asi ťažko dozvieme.

 2. Zaplatit 99 dolaru a vyplanit par udaju a je to byt betatesterem :-), registrace nestaci, jelikoz ti maji k dispozici jen firmware 2.2.1

 3. Plat 100€ mesacne a stanes sa developerom. Ked si developer, mozes mat novy firmware uz teraz. Stoji ti to za to?

  Dalsia moznost je PWN…

 4. to MK: áno, súčasťou nového OS 3.0 je aj slovenčina a čeština.
  potvrdené od kamaráta ktorý má stiahnutú betu.

 5. to Mithy: to je 99eur na rok, nie mesacne :)
  to Macblog: ten prvy obrazok je z hacknuteho iphone, v original os x 3.0 beta tethering nie je

 6. 2 Vaše meno: Není to z Hacknutého iPhone..v iriginál Tethering je avšak je nuté ho aktovovat přes carrier update..je to stejný, jkao když u některého operátora musíte zadávat APN atfd ručně, jinde je to přímo v plistu a vy už dělat nic nemusíte, dokonce nemůžete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.