Na Mac OS X 10.6 je možné upradovať aj z Tigra, pozor na licenciu

Mac OS X 10.6 Snow Leopard lze nainstalovat také na Mac s Mac OS X 10.4 Tiger, z DVD za 29 €. Ovšem pokud jej takto nainstalujete, porušujete licenční podmínky firmy Apple. Licenční ujednání o této možnosti mluví odstavcem 2 bodu “c” z SLA pro Snow Leoparda, který je ke stažení zde. Jasně se v něm říká, že Mac OS X 10.6 Snow Leopard je v základní verzi v ceně 29 dolarů/eur k dispozici pouze těm, kteří mají Mac OS X 10.5 legálně nainstalovaný na svém stroji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.
pokračovanie článku

iPhone 15 Pro: Bude alebo nebude drahší?

Pred vydaním iPhonu 15, podobne ako pri predošlých modeloch, sa hovorí o možnom zvýšení cien. A aj keď odpoveď pozná len Apple, analytici majú problém zhodnúť sa, či tomu tak bude alebo nie.