Ďalší možný názov Apple tabletu “iGuide”, dômyselná stratégia spoločnosti?

Server MacRumors odhalil pri dôkladnom pátraní ďalší možný názov očakávaného Apple tabletu. Konkrétne ide o názov iGuide. Princíp, na základe ktorého na túto možnosť prišli je takmer zhodný s ostatnými tipmi ako iSlate alebo Magic Slate. Žiadosť o ochrannú známku iGuide bola totiž podaná taktiež v mene krycej spoločnosti, tentokrát iGuide Media LLC, ktorej jediným účelom je práve získanie ochrannej známky. Prvý raz bola žiadosť firmou podaná už v decembri 2007. Podpísaná bola rovnakou osobou, Reginou Porter, ktorá podpisovala taktiež iné žiadosti. Ešte zaujímavejšou zhodou okolností je meno právnika, ktorý celú žiadosť pripravoval. Ten istý právnik totiž pripravoval žiadosť o ochrannú známku iPhone v mene ďalšej krycej spoločnosti Apple – Ocean Telecom Services.

Osobne si nemyslím, že sa Apple tablet bude volať práve iGuide. Môže ísť o novú službu súvisiacu s novým zariadením od Apple. Tak či onak, dúfajme že sa už koncom januára konečne dozvieme pravdu a nekonečný kolotoč špekulácií ohľadom utajeného tabletu bude minulosťou.

Dianie súvisiace iSlate aj iGuide môže byť v skutočnosti aj úmyselná taktika a aktivita pripravovaná na toto obdobie so zámerom zmiasť a zamestnať médiá falošnými správami pred oficiálnym uvedením alebo dokonca odhaliť v spoločnosti Apple zdroj úniku informácií.

komentáre
  1. kto a prečo by si to kupoval??? ako fakt by som chcel vedieť vaše názory na túto chystanú “haluz” od jablka… ak to vyjde možno by som po tom aj šiel, alebo radšej MBP ? …

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.